ŚWIETLICA PSP5 w Opolu

ŚWIETLICOWE KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ

 


 

Poniedziałek

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nazwa i rodzaj zajęć

Termin zajęć

 

Dominika Mazur

 

Zabawy Teatralne

 

12:30-13:30

 

Natalia Nowosielska

Iwona Bednarek

 

 

„Zostań dziennikarzem” tworzenie gazetki szkolnej dla uczniów klas III

 

12:45-13:30

(6 lekcja)

 

Olga Siwiaszczyk

 

„Kraina Talentu” zajęcia plastyczne dla grupy „Motylki”-Iid i części IV F

 

14:30-15:30

 

Anna Drabiec

 

Zajęcia grafomotoryczne

 

15:00-16:00

 

 

Beata Staś

 

„Drugie życie przedmiotów”

Zajęcia plastyczno-techniczne

 

15:10-16:10

 

Helena Piaskowska

 

„Rozbawiona Świetlica”

 

16:30-15:30

       

 Wtorek

 

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nazwa i rodzaj zajęć

Termin zajęć

 

Katarzyna

Janusz-Chmielewska

 

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Zajęcia ruchowe dla klasy III B

 

11:40-12:40

 

 

Gabrysia

Lakota-Rawska

 

„Akcja-Reakcja” 

Zajęcia z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa uczniów-działania profilaktyczne

dla kl. IIIE (grupa p.Gabrysi)

 

 

12:30-13:30

 

Środa 

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nazwa i rodzaj zajęć

Termin zajęć

 

Helena Piaskowska

 

„Odkrywcy wiedzy”

 

11:00-12:00

 

 

Gabrysia

Lakota-Rawska

 

„Sakin”

zajęcia relaksacyjno-wyciszające

 

 

11:00-12:00

 

Małgorzata Malcharczyk

 

„Planszolandia”

Dla klasy IV B

 

12:40-13:40

 

Katarzyna

Janusz-Chmielewska

 

„Ciche Poczytajki”

Zajęcia czytelnicze dla klas III B, III A, II A,

IV E

 

15:00-16:00

 

 

Małgorzata Zachariasz

 

„Angielski na wesoło z elementami kultury anglojęzycznej”

dla klas I-III

 

15:15-16:00

       

 

Czwartek

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nazwa i rodzaj zajęć

Termin zajęć

 

Magdalena Pytlik

„Poznajemy Świat”

cykl zajęć utworów różnych części Świata

 

11:30-12:30

 

Małgorzata Malcharczyk

 

„Planszolandia” dla klasy III E

 

11:40-12:40

 

 

Dominika Mazur

 

„Kreatywki”

zajęcia teatralne

 

 

 

12:30-13:30

 

Anna Drabiec

 

„Świat Baśni, Baśnie Świata”

 

15:00-16:00

 

 

Natalia Nowosielska

 

„Poczuj rytm”

Zajęcia rozwijające zainteresowania tańcem i ruchem, nauka słuchania rytmu

 

 

15:30-16:30

Piątek

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Nazwa i rodzaj zajęć

Termin zajęć

 

Małgorzata Zachariasz

 

„Angielski na wesoło” dla klas I B i I D

 

12:40-13:40

 

 

Eliza Kozyra

 

„Małe rączki-wielkie dzieła”

 

15:00-16:00